SYBORD, med lådinredning, 1800-tal.

140202. SYBORD, med lådinredning, 1800-tal.

Pelarfot med lejontassar.
Diameter 52 cm, höjd 76,5 cm.

Slitage, skador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pelarfot med lejontassar.
Diameter 52 cm, höjd 76,5 cm.

Slitage, skador.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 600