STIG CLAESSON. Färglitografi, "Globen", Signerad och numrerad 42/300.

14018. STIG CLAESSON. Färglitografi, "Globen", Signerad och numrerad 42/300.

Bildstorlek 43 x 59 cm.

Reva, skada lagad med tejp. Bladet uttaget ur ram, ram medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildstorlek 43 x 59 cm.

Antal besök: 1 200