RUDOLF BRÖSE. Efter. Skulptur, patinerad metall.

1401847. RUDOLF BRÖSE. Efter. Skulptur, patinerad metall.

Heliga Maria. Signerad R.Bröse. Höjd 26 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 369