PARTI SILVER, bland annat punschmuggar Ceson. 1900-tal.

140145. PARTI SILVER, bland annat punschmuggar Ceson. 1900-tal.

6 punschmuggar, 830, CESON, höjd ca 5 cm.
Armband, pansarlänk, längd ca 20,5 cm.
Halskedja, längd ca 44 cm.
Totalt vikt 234 gram.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Halskedja, längd ca 44 cm.
Totalt vikt 234 gram.

Slitage.

Antal besök: 436