ALLAN HORSAK. Nattbild. Olja på duk. Signerad och daterad 73.

140132. ALLAN HORSAK. Nattbild. Olja på duk. Signerad och daterad 73.

37 x 32 cm.

Allan Horsak (1937–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

37 x 32 cm.

Allan Horsak (1937–2004)

Antal besök: 1 061