HE-MAN Masters of the universe, "Castle Grayskull" samt figurer, 9 st, Mattel, 1980-tal.

1401302. HE-MAN Masters of the universe, "Castle Grayskull" samt figurer, 9 st, Mattel, 1980-tal.

Borgens höjd 46 cm. Figurers höjd ca 15 cm, Battlecats längd 25 cm.

Slitage, märken, skador, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 6 404