INSEKTSHÅLLARE, kalebass, Kina.

1401204. INSEKTSHÅLLARE, kalebass, Kina.

Höjd cirka 13 cm.

Bruksslitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd cirka 13 cm.

Bruksslitage, skador.

Antal besök: 533