SOFFA, "Ystad", Ikea, 2000-tal.

1401145. SOFFA, "Ystad", Ikea, 2000-tal.

Skinn. Längd ca 156 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skinn. Längd ca 156 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 2 922