BOKHYLLA, "Prydno", 1950/60-tal.

140100. BOKHYLLA, "Prydno", 1950/60-tal.

Stomme fanerad i teak. benställning i metall, knoppar i mässing, Längd 67, bredd 32, höjd 195.

Omfattande slitage, repor och märken, fanérskador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 8 106