THOMAS BUNTING. (1851-1928). England. Stenpir med segelbåtar i horisonten. Olja på duk. Signerad och daterad T.Bunting -1879.

140091. THOMAS BUNTING. (1851-1928). England. Stenpir med segelbåtar i horisonten. Olja på duk. Signerad och daterad T.Bunting -1879.

32 x 48 cm.

Obetydliga fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

32 x 48 cm.

Obetydliga fläckar.

Antal besök: 1 315