SLAGBORD, Rokoko, 1700-tal.

SLAGBORD, Rokoko, 1700-tal.
140075. SLAGBORD, Rokoko, 1700-tal.

Vitmålat med svängda ben. Låda i sargen. Längd 47/168, bredd 90 cm höjd 72 cm.
Underliggande grå målning.

Flagningar i målning. Sprickbildning. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Underliggande grå målning.

Antal besök: 2 428