SPEGEL, GUSTAVIANSK stil 1900-tal.

140066. SPEGEL, GUSTAVIANSK stil 1900-tal.

Rak spegel med krön med bandrosett. Valnöt
Märkt baksida med "Bjekenfors stilmöbler"
Höjd 131 cm, bredd 49 cm.

obetydligt åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 131 cm, bredd 49 cm.

obetydligt åldersslitage.

Antal besök: 578