BRITA AF KLERCKER. Grönt landskap. Olja på duk. Signerad.

140062. BRITA AF KLERCKER. Grönt landskap. Olja på duk. Signerad.

54x38 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

54x38 cm.

Antal besök: 1 056