BORDSLAMPA, Art Deco, Brons, 1930-tal.

140059. BORDSLAMPA, Art Deco, Brons, 1930-tal.

Höjd ca 30 cm
Märkt "ÄKTA BRONS".

Slitage. Renoverad, senare skruv i botten.
Monteringsbricka i glas med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 30 cm
Märkt "ÄKTA BRONS".

Antal besök: 2 757