Signerade idolbilder och papper. Osignerade idolbilder medföljer.
"Mora-Nisse Karlsson" (2 st), Ingemar Stenmark (2 st), Torgny Mogren, Toini Gustavsson, Anja Paerson, Assar Rönnlund, Thomas Wassberg (2 st), Pernilla Wiberg, Per Elofsson, Magdalena Forsberg, Sixten jernberg
Slitage.
Slitage.