BESTICK, 10 delar, silver, modell Haga, bla Skandia, Stockholm 1900-tal.

140051. BESTICK, 10 delar, silver, modell Haga, bla Skandia, Stockholm 1900-tal.

Bestående av 3+3 gafflar, samt 2 skedar och 2 knivar. Gafflarnas längd 15 resp 18 cm. Skedarnas längd 21 cm. Total vikt ca 312 g.

Bruksslitage, gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, gravyr.

Antal besök: 745