SLAGLÅSGEVÄR, m/1815-45,1800-tal.

1400249. SLAGLÅSGEVÄR, m/1815-45,1800-tal.

Avkortat infanterigevär m/1815-45.
Längd ca 139 cm.

Rostskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 139 cm.

Rostskador.

Antal besök: 741