Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
SERGIO FUENTES. "Jag talade med dem". Färglitografi. Signerad och daterad 1990.
140011. SERGIO FUENTES. "Jag talade med dem". Färglitografi. Signerad och daterad 1990.
52x40 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
52x40 cm.
Garpenhus Auktioner
2 806