HISSLAMPA, mässing, 1900-talets mitt.

139983. HISSLAMPA, mässing, 1900-talets mitt.

Konformad lampskärm. Takfäste, höjdreglage samt lampskärm i mässing. Höjd 70-170 cm.

Slitage, bucklor, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 616