HASSAN BJÖRNSTRÖM. Kustbild Grebbestad, olja på duk, signerad och daterad 1970.

1399820. HASSAN BJÖRNSTRÖM. Kustbild Grebbestad, olja på duk, signerad och daterad 1970.

49 x 64 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

49 x 64 cm.

Antal besök: 704