Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
HASSAN BJÖRNSTRÖM. Kustbild Grebbestad, olja på duk, signerad och daterad 1970.
1399820. HASSAN BJÖRNSTRÖM. Kustbild Grebbestad, olja på duk, signerad och daterad 1970.
49 x 64 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
49 x 64 cm.
Göteborgs Auktionsverk
704