RÄKNEMASKIN, Facit, 1900-tal.

RÄKNEMASKIN, Facit, 1900-tal.
1399598. RÄKNEMASKIN, Facit, 1900-tal.

Total bredd 27 cm. Djup 18 cm. Höjd 14,5 cm.

Brukslitage. Fungerande.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage. Fungerande.

Antal besök: 831