BORD, med pelarfot, intarsiadekor av bland annat blommor, 1930/40-tal.

139935. BORD, med pelarfot, intarsiadekor av bland annat blommor, 1930/40-tal.

Bredd 65, längd 65, höjd ca 61 cm.

Bruksslitage, renoverad skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 639