PARTI TAVLOR (5). Olika motiv. Färglitografier. Signerade.

139900. PARTI TAVLOR (5). Olika motiv. Färglitografier. Signerade.

26,5 cm x 42 cm. G Lindström
30,5 cm x 39,5 cm. Otydlig signatur
58,5 cm x 37 cm. Schyl
43 cm x 54,5 cm. Otydlig signatur
14,5 cm x 23 cm. Nerman Sannolikt reproduktion.

Något gulnade.

Gör en kostnadsfri värdering!

26,5 cm x 42 cm. G Lindström
58,5 cm x 37 cm. Schyl

Något gulnade.

Antal besök: 686