SKED barock, 16-1700-tal.

SKED barock, 16-1700-tal.
139860. SKED barock, 16-1700-tal.

Sked, barock, av råttsvanstyp.
Längd ca 13,5 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 13,5 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 326