KÖKSSKÅP, furu, 18/1900-tal.

KÖKSSKÅP, furu, 18/1900-tal.
1398523. KÖKSSKÅP, furu, 18/1900-tal.

Bredd 92 cm. Djup 37 cm. Höjd 128 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 713