GLASSERVIS, 50 delar, Åfors, signerade.

1398348. GLASSERVIS, 50 delar, Åfors, signerade.

12 champagneglas. Höjd 17 cm
14 vinglas. Höjd 14,5 cm
12 starkvinsglas. Höjd 11,5 cm
12 whiskeyglas. Höjd 7 cm
En del glas etikettmärkta Kosta.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 champagneglas. Höjd 17 cm
14 vinglas. Höjd 14,5 cm
12 whiskeyglas. Höjd 7 cm

Mindre ytslitage.

Antal besök: 556