BLOMBORD, travetin.

BLOMBORD, travetin.
1398262. BLOMBORD, travetin.

Blombord med skiva och ställning i travetin, 1900-talets andra hälft
Höjd 50,5 cm
Längd 80 cm
Bredd 60 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
1398262. BLOMBORD, travetin.

Höjd 50,5 cm
Längd 80 cm
Bredd 60 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 036