FINGERBORG och SYRING, silver, Kalmar, 1870-90-tal.

1398194. FINGERBORG och SYRING, silver, Kalmar, 1870-90-tal.

Fingerborg, J G Hentzell, 1896
Syring Axel Rosin, 1870-tal
Totalvikt 4,57 gram.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Syring Axel Rosin, 1870-tal
Totalvikt 4,57 gram.

mindre bruksslitage.

Antal besök: 943