SÄNGBORD, gulmålat, tidigt 1900-tal.

139814. SÄNGBORD, gulmålat, tidigt 1900-tal.

höjd 55, bredd 53, djup 44 cm.

slitage samt skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

slitage samt skador.

Antal besök: 538