HALVOR HALVORSEN. Landskap, olja på duk, signerad.

13980. HALVOR HALVORSEN. Landskap, olja på duk, signerad.

50 x 69 cm.

Enstaka krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 69 cm.

Enstaka krackelyrer.

Antal besök: 2 329