Auktionshuset Kolonn
Konst
Grafik
BO SWENSSON. litografi, signerad och numrerad 16 / 48.
139806. BO SWENSSON. litografi, signerad och numrerad 16 / 48.
ca 70 x 80 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 70 x 80 cm.
Auktionshuset Kolonn
820