BORD MED KLAFFAR, fur, sent 1800-tal.

139805. BORD MED KLAFFAR, fur, sent 1800-tal.

höjd 74, längd 98, bredd 50 samt 2 klaffar med bredd 27 cm.

slitage, fläckar samt spricka i skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 660