SKIVSPELARE, Dual 1225.

SKIVSPELARE, Dual 1225.
1397970. SKIVSPELARE, Dual 1225.

38 x 32 cm

Proveniens ett samlarhem i Kronoberg.

Bruksslitage, fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 32 cm

Antal besök: 3 874