SKÅL, glas, Pukeberg.

SKÅL, glas, Pukeberg.
1397576. SKÅL, glas, Pukeberg.

Oidentifierad signatur samt daterad 00- Höjd 20 cm. Diameter 23 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 571