ARVID KNÖPPEL. Litografi.

ARVID KNÖPPEL. Litografi.
1397548. ARVID KNÖPPEL. Litografi.

Hjortdjur. Signerad samt numrerad 126/150 ex. Daterad -50
41x54 cm.

Något gulnat blad.

Arvid Knöppel (1892–1970)

Gör en kostnadsfri värdering!

41x54 cm.

Något gulnat blad.

Arvid Knöppel (1892–1970)

Antal besök: 3 383