KNIV MED SLIDA, nysilver/ stål, Argentina, 1900-tal.

139743. KNIV MED SLIDA, nysilver/ stål, Argentina, 1900-tal.

Ornerat handtag och slida. Dekor i relief med landskap och djur. Knivblad i stål.
Längd 27 cm (knivens totallängd).

Repor. Missfärgningar. Behov av puts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 706