FLÄKT, Monark, 1950-tal.

FLÄKT, Monark, 1950-tal.
1397316. FLÄKT, Monark, 1950-tal.

Bredd 28 cm. Höjd 25 cm.

Färgortfal och slitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 28 cm. Höjd 25 cm.

Antal besök: 958