UNDERSKÅP TILL BOKHYLLA, teak, 1960/70-tal.

1397291. UNDERSKÅP TILL BOKHYLLA, teak, 1960/70-tal.

Bredd 115 cm. Djup 45 cm. Höjd 72 cm.

Slitage samt mindre kantskador. Överdel saknas. Knoppar troligen utbytta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 465