DESIGN STOL TEAK & BOK.

DESIGN STOL TEAK & BOK.
1397216. DESIGN STOL TEAK & BOK.

Stol i teak/bok med textilsits ca 1960-tal med en sitthöjd på 47 cm, höjd 74 bredd 50 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 633