JAN FALKMAN. Serigrafi, signerad och numrerad 189/190.

139708. JAN FALKMAN. Serigrafi, signerad och numrerad 189/190.

Havsmotiv, 40 x 62 cm.

ej examinerad ur ram.

Jan Falkman (Född 1938)

Gör en kostnadsfri värdering!

Havsmotiv, 40 x 62 cm.

ej examinerad ur ram.

Jan Falkman (Född 1938)

Antal besök: 1 151