DAGBÄDD, Art Deco, 1930-tal.

DAGBÄDD, Art Deco, 1930-tal.
1397014. DAGBÄDD, Art Deco, 1930-tal.

Längd ca 195 cm Bredd ca 86 cm.

Bruksslitage, skador/skruvhål på faner. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 642