KIKARE, Emil Busch.

KIKARE, Emil Busch.
1396882. KIKARE, Emil Busch.

Med fodral. Fodralets bredd 14 cm.
Märkt "Fabr. Emil Busch A-G Rathenow" samt "Preisler Köbenhavn".

Slitage. Fodral med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
1396882. KIKARE, Emil Busch.

Slitage. Fodral med skador.

Antal besök: 2 319