TULPANVAS, Flintgods, Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

139669. TULPANVAS, Flintgods, Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

Höjd 14 cm. Diameter 19,5 cm.

Krackelyr. Smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 14 cm. Diameter 19,5 cm.

Krackelyr. Smärre nagg.

Antal besök: 1 056