KOPPARFÖREMÅL, 16 st, 1900-tal.

1396438. KOPPARFÖREMÅL, 16 st, 1900-tal.

Största bredd 30 cm.

Proveniens dödsboet efter samlaren Kjell Englund, Landsbro.

Varierat ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Största bredd 30 cm.

Antal besök: 1 920