FOTOGENLAMPA, 1900-talets första hälft.

1396394. FOTOGENLAMPA, 1900-talets första hälft.

Bordsfotogenlampa med kolonnfot samt kupa i opalinglas, olivslipat oljehus, höjd inkl. brännarrör 58 cm.

Mindre Åldersslitage/Bruksslitage, litet mininagg på kanten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 323