CARL EWALD LÖNNGREN. SKYMNINGSMOTIV, 1800-tal, signerad.

139636. CARL EWALD LÖNNGREN. SKYMNINGSMOTIV, 1800-tal, signerad.

Nationalromantiskt motiv, olja på duk, uppfodrad
signerad C E Lönngren (Carl Ewald Lönngren 1839-1902)
31 X 48 cm.

Smärre dukskador efter ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

31 X 48 cm.

Smärre dukskador efter ram.

Antal besök: 3 094