PARFYMFLAKONG, glas, Göran Wärff, Kosta, sign Kosta WH 6014.

139633. PARFYMFLAKONG, glas, Göran Wärff, Kosta, sign Kosta WH 6014.

Höjd inklusive propp ca 10,5 cm.

Bruksslitage, proppens ände med mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 478