POJKDOCKA CELLULOID JAPAN och en äldre BARBIE . Ett fåtal originalkläder.

139577. POJKDOCKA CELLULOID JAPAN och en äldre BARBIE . Ett fåtal originalkläder.

Pojkdockan längd 60 cm.

Slitage och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pojkdockan längd 60 cm.

Slitage och smärre skador.

Antal besök: 980