DRAGSPEL,"Curtini" 1900-talets andra hälft.

1395491. DRAGSPEL,"Curtini" 1900-talets andra hälft.

Med tillhörande väska
Dragspelets längd 45 cm.

Ett spänne saknas i överdelen samt avslagit hörn.
Bruksslitage med några repor på baksidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med tillhörande väska
Dragspelets längd 45 cm.

Antal besök: 1 279