KLÄDSKÅP, sent 1800-tal.

KLÄDSKÅP, sent 1800-tal.
1395411. KLÄDSKÅP, sent 1800-tal.

Höjd ca 209 cm. Längd ca 110 cm(krokar på utsidan ej medräknat). Bredd ca 54 cm.

Slitage, lagningar, torrsprickor, skador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 137